У турнірі “Чарівна зірка” ірпінські гімнастки здобули 25 медалей

Цими вихідними в Ірпені пройшов відкритий всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Чарівна зірка». У цьому змаганні ірпінські спортсменки показали себе на високому рівні.

У турнірі взяли участь 12 команд з різних куточків України – загалом понад 200 учасниць. Найменшій спортсменці, що змагалася за місце на п’єдесталі було всього 3 роки, найстаршій – 16 років. Організував турнір ірпінський спортивний клуб “Восходящая звезда”.

“Турнір пройшов на справді високому рівні. Особливого святкового настрою спортсменкам додало новорічне оформлення залу. Кожна гімнастка дуже старалася, щоб отримати нагороду”, – розповіла кореспондентам “Правди Ірпеня” тренер “Восходящей звезды” Ольга Яріна.

У результаті змагань ірпінські гімнастки вибороли 9 золотих, 7 срібних та 9 бронзових медалей. Кращою грацією 2010 р. н. стала ЛіліяЛазука, найсильнішоюсередучасниць 2007 р. н визнали Анжеліку Ігнатєву.

Наступний великий турнір з художньоїгімнастики в Ірпені планують провести вже весною.